Forum - Platforma Nieruchomości
Marzec 23, 2018, 05:59:16 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
  Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się   Rejestracja    
Rejestracja - Informacje wymagane
Wybierz nazwę użytkownika:
Używane do identyfikacji przez SMF. Możesz używać znaków specjalnych po zalogowaniu, zmieniając wyświetlaną nazwę użytkownika w profilu.
Email:
Podaj prawidłowy adres email.
Wybierz hasło:
Potwierdź hasło:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku.
Wpisz litery widoczne na obrazku.


Regulamin forum


Witamy serdecznie wszystkich użytkowników forum apartal – platforma nieruchomości. Nasze forum to miejsce wymiany opinii i spostrzeżeń na temat rynku nieruchomości. To także miejsce, w którym użytkownicy mogą uzyskać informacje odnośnie interesujących ich inwestycji , wydarzeń i aktualnych trendów rynkowych. Użytkownik forum ma obowiązek zapoznania się z regulaminem oraz jego przestrzegania.


Użytkownik wraz z rejestracją automatycznie jest zobowiązany do przestrzegania zasad regulaminu serwisu: www.apartal.pl


Postanowienia ogólne:


1. Zabrania się publikowania treści sprzecznych z normami współżycia społecznego, wzywających do popełnienia przestępstwa lub propagujących przemoc bądź nienawiść rasową, etniczną czy wyznaniową
2. Zakazane jest podszywanie się pod administratora serwisu bądź innych użytkowników lub osoby trzecie.
3. Wypowiedzi użytkowników nie mogą naruszać praw autorskich oraz innych praw osób trzecich.
4. Zabrania się publikowania postów o treści komercyjnej i reklamowej. (reklamy, ogłoszenia)
5. Wypowiedzi nie mogą zawierać treści pornograficznych, obscenicznych, wulgarnych i obraźliwych dla innych użytkowników bądź osób trzecich.
6. Wypowiedzi nie mające związku z tematyką serwisu bądź niezgodne z zasadami serwisu mogą być bez zgody i wiedzy autora przeniesione bądź usunięte.

Naruszenie zasad regulaminu serwisu lub forum może skutkować ograniczeniem dostępu do forum lub całkowitą blokadą konta użytkownika.

Serwis apartal.pl nie odpowiada za treści publikowane na forum. Wszelkie wypowiedzi stanowią pogląd użytkownika i to on odpowiedzialny jest za ich treść.


W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt pod adresem: biuro@apartal.plDziała na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.10 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!